Tepelná čerpadla - Ventilační

Toto tepelné čerpadlo odsává vzduch pomocí vzduchotechnických vedení nainstalovaných v místnostech, kde se tvoří v domě vlhkost, jako jsou koupelny, kuchyně a technické místnosti.

Ventilační tepelné čerpadlo může pokrýt potřeby vytápění dobře izolovaného domu ve všech obdobích kromě největších mrazů. Při efektivním fungování může snížit spotřebu energie vašeho domu na topení a ohřev vody o více než 50% ve srovnání s konvenčními topnými systémy. Ventilační tepelné čerpadlo také dobře funguje ve spojení s podlahovým topným systémem, kdy vám poskytuje příjemnou vnitřní teplotu, nízké provozní náklady, dlouhou životnost a minimální údržbu.

Více o tepelných čerpadlech - ventilační zde.

Ventilační tepelné čerpadlo

Aktuality

Kotlíkové dotace

Díky Ministerstvu životního prostředí a Státnímu fondu životního prostředí ČR můžete v průběhu letošního roku získat až 127 500 Kč na nový ekologický kotel nebo tepelné čerpadlo ve vaší domácnosti.

Kotlíkovou dotaci získáte na výměnu kotlů na pevná paliva s ručním přikládáním v rodinných domech. Je poskytována z Operačního programu Životní prostředí. Program prioritně zvýhodňuje obnovitelné a bezemisní zdroje, jako jsou tepelná čerpadla, a navíc podporuje další technická opatření vedoucí ke snížení energetické náročnosti rodinného domu. Součástí financování jsou i nenáročná opatření, např. dílčí výměna oken či zateplení střechy. Kotlíkové dotace budou pro občany administrovat krajské úřady.

Kontaktujte nás

jednatel

Ing. Martin Babinec
- jednatel společnosti

home Zengrova 480/27
703 00 Ostrava – Vítkovice
telefon +420 725 466 477
email martinbabinec@sporim-energii.cz