Tepelná čerpadla

Proč zvolit tepelné čerpadlo?

Mezi hlavní důvody pořízení tepelného čerpadla patří ušetření peněz za provoz domu. Ceny energií se neustále zvyšují, a proto je tepelné čerpadlo velmi dobrou alternativou. Je i mnohem ohleduplnější k životnímu prostředí než jiné zdroje tepla. Jeho používáním se výrazně snižují emise skleníkových plynů a dalších škodlivin. Proto jsou tepelná čerpadla výrazně podporována i z důvodů ekologických.

Peníze, které investujete do tepelného čerpadla, se Vám při současných cenách energií velmi rychle vrátí zpět na dosažených úsporách...

 

Naše nejprodávanější tepelná čerpadla:

Tepelné čerpadlo NIBE F1245

tepelne cerpadlo f1245 thumb

Tepelné čerpadlo s vestavěným ohřívačem teplé vody vybavené inteligentním řídicím systémem. Má uživatelsky přívětivé ovládání a vyniká mimořádnou úsporností.


Tepelné čerpadlo NIBE F1145

tepelne cerpadlo f1145 thumb

Univerzální tepelné čerpadlo s vynikající účinností a se skvělými možnostmi ovládání. Je vhodné do všech typů objektů, pro nové podlahové vytápění i pro starší systémy vytápění s radiátory.


Tepelné čerpadlo NIBE F1226

tepelne cerpadlo f1226 thumb

Tepelné čerpadlo pro jednoduché systémy vytápění a ohřevu teplé vody. Má vestavěný nerezový zásobník teplé vody a intuitivní ovládání.


Tepelné čerpadlo NIBE F2040

vzduchove cerpadlo f2040 thumb

Tepelné čerpadlo pro rodinné domy s jednoduchou instalací a kompaktními rozměry venkovní jednotky.

 

Jak tepelná čerpadla těchto kategorií vlastně fungují.

Aktuality

Kotlíkové dotace

Díky Ministerstvu životního prostředí a Státnímu fondu životního prostředí ČR můžete v průběhu letošního roku získat až 127 500 Kč na nový ekologický kotel nebo tepelné čerpadlo ve vaší domácnosti.

Kotlíkovou dotaci získáte na výměnu kotlů na pevná paliva s ručním přikládáním v rodinných domech. Je poskytována z Operačního programu Životní prostředí. Program prioritně zvýhodňuje obnovitelné a bezemisní zdroje, jako jsou tepelná čerpadla, a navíc podporuje další technická opatření vedoucí ke snížení energetické náročnosti rodinného domu. Součástí financování jsou i nenáročná opatření, např. dílčí výměna oken či zateplení střechy. Kotlíkové dotace budou pro občany administrovat krajské úřady.

Kontaktujte nás

jednatel

Ing. Martin Babinec
- jednatel společnosti

home Zengrova 480/27
703 00 Ostrava – Vítkovice
telefon +420 725 466 477
email martinbabinec@sporim-energii.cz